PALETY NA WYMIAR
I ELEMENTY PALET

Potrzebujecie Państwo palet niestandardowych, o nietypowych wymiarach? Jako bezpośredni producent możemy zaoferować wykonanie palet drewnianych na indywidualne zamówienie. Taka opcja jest szczególnie wygodna dla przedsiębiorców posiadających ograniczoną przestrzeń magazynową, nietypowe urządzenia transportowe czy inne potrzeby związane z użytkowaniem palet o określonych parametrach wymiarowych.

PALETY NA WYMIAR

Podobnie, jak w przypadku europalet, także konstrukcje niestandardowe powstają w oparciu o jasno określone wytyczne techniczne, z surowca spełniającego wszystkie normy i poddawanego między innymi prawidłowemu suszeniu.

Tworzymy zarówno palety mniejsze niż typowe EPAL, ale też większe, tak zwane wielkogabarytowe, które są w stanie zabezpieczyć ładunek o większej wadze i rozmiarze. Kierujemy się przy tym zawsze dokładnymi informacjami od Klienta. Niezbędne jest w takiej sytuacji przedstawienie nam oczekiwanych parametrów czy wymiarów palety niestandardowej, na podstawie których jesteśmy w stanie wykonać określony model.

ELEMENTY PALET

Zajmujemy się produkcją elementów do palet, w tym desek czy klocków paletowych jak i podobnego rodzaju wyrobów z drewna. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm zajmujących się naprawami palet drewnianych czy ich samodzielnym składaniem. Zakup elementów „zamiennych” jest także korzystnym rozwiązaniem dla podmiotów, które w swojej działalności stale korzystają z palet by w razie takiej potrzeby szybko można było dokonać regeneracji konstrukcji na potrzeby bieżące.

Wszystkie produkowane przez nas elementy palet zachowują przyjęte standardy techniczne, to jest powstają w ten sam sposób jak całe kompletnie zbijane palety. Deski powstające z drewna iglastego jak i klocki trocinowe prasowane do określonego kształtu poddawane są wszystkim niezbędnym procesom obróbczym i przystosowane są do standardowych wymiarów.

Elementy po wysuszeniu i przycięciu składowane są w taki sposób by nie została naruszona ich struktura. Nadają się także do dalszego transportu.

jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

zapraszamy do kontaktu