TRANSPORT

Naszą ofertę produkcyjną uzupełniają usługi o charakterze transportowym. Klientom oferujemy usługę transportową na terenie Europy Zachodniej oraz Polski. Realizując usługi na trasach międzynarodowych dbamy o jak najwyższy standard realizacji zlecenia. Dysponujemy oczywiście niezbędnymi do tego celu uprawnieniami, a nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

SZEROKA FLOTA POJAZDÓW

Naszym atutem jest świetnie przystosowana do pracy flota pojazdowa. Obecnie do realizacji usług transportowych wykorzystujemy ciągniki siodłowe marki Renault i DAF oraz tak zwane zestawy przestrzenne o ładowności do 120 metrów sześciennych. Uzupełnieniem naszego wyposażenia są naczepy typu standard i mega (plandeka) oraz naczepy tzw. chłodnie do przewożenia towarów szybko psujących się. Zestawy taboru posiadają dopuszczalną masę całkowitą do 40 ton.

Dlaczego warto postawić na współpracę z naszą firmą? Ponieważ cała nasza flota oraz my, jako firma realizująca transport, posiadamy odpowiednie polisy, gwarantujące ubezpieczenie przewożonych ładunków od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Obowiązują one zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym transporcie.

jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

zapraszamy do kontaktu