O NAS

Europol Sp. J. działa w branży od ponad 20 lat, zajmując wysokie miejsce wśród producentów palet EPAL, jednorazowych czy przemysłowych a od niedawna także w produkcji pelletu. Dokładamy wszelkich starań aby Nasze produkty i usługi odpowiadały oczekiwaniom klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji celem doboru najlepszych rozwiązań.

PRODUKCJA PALET ORAZ PELLETU

W trakcie wieloletniej działalności wypracowaliśmy własne metody produkcji palet drewnianych Epal. Zbudowaliśmy nowoczesny park maszynowy oraz zatrudniliśmy wykwalifikowanych pracowników. Wszystkie te elementy pozwalają fachowym okiem czuwać nad całym procesem produkcji i sprzedaży wyrobów. Jako producent europalet stawiamy na zawansowane technologicznie urządzenia, nowoczesne suszarnie do drewna i wysokiej jakości surowiec pochodzący od sprawdzonych dostawców.

USŁUGI TRANSPORTU
MIĘDZYNARODOWEGO I KRAJEWGO

Produkcja i sprzedaż palet drewnianych Epal nie jest jedynym zakresem działania naszej firmy. Świadczymy także usługi transportu międzynarodowego i krajowego związanego z przewozem ładunków do krajów zachodniej Europy i na terenie Polski. Dysponujemy nowoczesną i sprawną technicznie flotą samochodową, z niezbędnymi koncesjami.

CERTYFIKATY I LICENCJE

jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

zapraszamy do kontaktu